Yazar Biyografisi

Yazar Resmi

Bayram Taşcı

BAYRAM TAŞCI
Bayram Taşcı, ilk ve orta öğrenimini Karabük’te tamamlamış, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde okumuş ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.
İstanbul’da uzunca bir süre öğretmenlik yapan Taşçı, üniversite yıllarında kişisel gelişim, NLP ve psikolojiyle ilgilenmeye başladı. Kişisel gelişim alanında bugüne kadar yazılmış en iyi kitaplar da dâhil olmak üzere 2000'i aşkın kitap okumuş, araştırmalar yapmıştır. NLP (Neuro Linguistik Programming) eğitimi almış, NLP Practitioner ve ardından Master Practitioner olmuştur. Ayrıca 2021 yılında ICF onaylı koçluk ünvanına sahip olmuştur.
Başarı, motivasyon, iletişim, hedef belirleme ve sonuç alma, hedefe odaklanma, düşleri gerçekleştirme konularına yoğunlaşan Taşcı, genel olarak kişisel gelişimin tüm konularıyla ilgilenmektedir. Kişisel Gelişim tutkusunu, kendisine doğuştan verilen bir armağan olarak nitelendirmektedir.
Hayallerinden asla vazgeçmeyen ve eylemin büyülü gücüne inanan yazar, yaşam felsefesi olarak "Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir" ilkesini benimsemiştir.
Yazmış olduğu ilk kitabı ‘Düş Atölyesi’ düşlerini gerçekleştirme konusunda birçok insana yardımcı olmuştur. Kitap, Türkiye’nin ilk ve tek düş kitabıdır.
Bir dönem +1 Yaşam Dergisi’nde ‘kişisel gelişim’ üzerine yazılar yazan Taşcı; insanları düşlerine ulaştıracak etkili ve pratik bilgiler verdiği ‘Düşlerinizi Gerçekleştirin’ adlı seminerlerine devam etmektedir.
www. bayramtasci.com
E-mail: bayramtascii@gmail.com
instagram: @bayramtasciofficial
facebook.com/bayramtasc